Sveďte nás a vyhrajte osobní setkání s celebritou!

dj-krush-small80

Soutěž, možnosti volných
vstupů, poděkování, Line-Up...

Už se nám to blíží a my se pomalu připravujeme na týden strávený se zenovým DJ KRUSH. Na cestu po Čechách a Moravě se bezmála sedmačtyřicetiletý Hideaki Ishii "po japonsku" těší:-)

V průběhu našich společně strávených dní navštívíme magická místa naší země a představíme „spirit" české kultury z našeho úhlu pohledu. Máme několik dobrých tipů na místa, kde se dobře kouří:-) Věříme, že díky naplánovanému itineráři bude DJ KRUSH "zapnutý, naladěný a připravený vás rozsekat". Proto pojďte s námi na mejdan!

POZOR! Protože se člověk rád obklopuje krásou, ani my nejsme výjimkou:-) Nabízíme příležitost 10 „roštěnkám“ užít si mejdan zdarma a osobně se setkat s DJ KRUSH. Neváhejte posílat své fotografie, které Vás nejlépe charakterizují. Jediným kritériem je viditelný obličej. 10 nejkrásnějších z vás vybere odborná porota:-). Vítězky budou vyrozuměny emailem dne 21.6. Své fotografie zasílejte na adresu promotion@spacebox.cz nejpozději do 20.6. Do předmětu uvádějte text „SVEDU VÁS?“

ZAPOJTE SE - NABÍZÍME VÝDĚLEK!

Letošní ročník festivalu SpaceBox TOUR 2009 obtěžuje fáma nazývaná „krize“. Ta mimo jiné poskytuje toužebně očekávané alibi všem, co se bojí - a že jich není málo! (firmy, nadace, provozovatelé kulturních zařízení atd…). Do hajzlu s krizí! Jste jedinou „nadnárodní, globální společností“, kterou potřebujeme. Ukažte nám, že hlavní hvězdou festivalu budete právě VY - návštěvníci!

Spojte se do 5-ti a vícečlenných „kmenů“ a získejte 20% PROVIZI! Pro bližší info volejte na tel. č.: 606 206 460. Nabídka platí i pro aktivní obchodníky.

DÍKY, SEŠLO SE NÁS DOST!

Přípravy festivalu vrcholí a my bychom touto cestou rádi poděkovali všem, kteří s námi spolupracují. Tři čtvrtě roku intenzivní práce na letošním ročníku poskytlo řadu nevšedních setkávání. Posezení s vysmátým Zdeňkem Bínou, rozhovory s milou Janou Koubkovou, Alanem Vitoušem a Milošem Vacíkem, telefonáty s Anima sound system a další setkání s účinkujícími patřily k příjemnějším fázím příprav. Děkujeme! Naše poděkování patří také všem, které „vír našich aktivit“ neočekávaně vtáhl do festivalového procesu (undergroundové subkultury, novináři, umělci…). V neposlední řadě děkujeme všem našim blízkým za toleranci, se kterou přijímají naší častou nepřítomnost, a přátelům, kteří zodpovědně plní naše úkoly (Petr Hajšman, Petra Nováková, Pavel Vinař, Robert Kroupar, Pavel Kvapilík a mnoho dalších).

Turné DJ KRUSH a celý festival SpaceBox TOUR 2009 pořádá plzeňské občanské sdružení 24 (www.XXIV.cz).

23.06.09 SpaceBox / OSTRAVA – Klub FABRIC
Line-Up
21:00 DJ Hoffee
22:00 DJ KRUSH
23:00 ANIMA SOUND SYSTEM DJs

Vstupenky:
340,- CZK v předprodeji (ČEDOK, FIRO-tour a knihkupectví KANZELSBERGER)
390,- CZK na místě

24.06.09 SpaceBox / BRNO – Klub FLÉDA
Line-Up
21:00 Dorota Bárová & Marcel Bárta
22:00 DJ KRUSH
23:00 ANIMA SOUND SYSTEM DJs

Vstupenky:
340,- CZK v předprodeji (ČEDOK, FIRO-tour a knihkupectví KANZELSBERGER)
390,- CZK na místě

26.06.09 SpaceBox / PLZEŇ – Kulturní dům PEKLO
Line-Up
20:45 DJ Diome & Martin Tauber / zahajení programu – malá scéna
21:35 TAM TAM Batucada / první část vystoupení
21:50 SenseJAM / Miloš Vacík, Alan Vitouš, Jana Koubková, Zdeněk Bína, MIMO-TV
23:00 TAM TAM Batucada / druhá část vystoupení
23:15 DJ KRUSH (JP)
00:15 TAM TAM Batucada / třetí část vystoupení
00:30 ANIMA SOUND SYSTEM live (HU)
02:10 PARTY - malá scéna

Vstupenky:
440,- CZK v předprodeji (ČEDOK, FIRO-tour a knihkupectví KANZELSBERGER)
490,- CZK na místě
1 200,- CZK speciální VIP „PLUS“ vstupenky

Na tyto akce můžete zakoupit E-TICKET, který si zaplatíte a ihned vytisknete z pohodlí svého domova!

> archiv aktualit