Akreditace - SpaceBox TOUR 2009

Akreditace
Servis pro novináře

Akreditace jsou určeny publikujícím novinářům, fotografům, TV redaktorům a štábům, rozhlasovým redaktorům, internetovým redaktorům a korespondentům tiskových agentur. Za každé médium bude akceptován zpravidla jeden zástupce, případně jeden fotograf a jeden redaktor. Na každý koncert je vystaven omezený počet akreditací.

Žádosti o novinářské akreditace přijímáme výhradně v podobě e-mailu na adrese promotion@spacebox.cz - do předmětu uvádějte "AKREDITACE".

Žádosti o novinářské akreditace a fotopasy bude možné požadovat nejpozději do 16.06.09. Na žádosti podané po tomto termínu nebude brán ohled.

ROZHOVOR S DJ KRUSH:
Nejpozději do 12.06.09 zasílejte na adresu promotion@spacebox.cz 3 otázky pro DJ KRUSH - do předmětu uvádějte "OTÁZKY PRO DJ KRUSH", uveďte své jméno, popř. médium, které zastupujete. Občanské sdružení 24 vybere dle vlastního uvážení 10 nejlepších dotazů a obratem je zašle DJ KRUSH. U všech vybraných otázek uvedeme Vaše jméno popř. médium, které zastupujete. Internetová tisková konference bude zveřejněna na www.spacebox.cz a webech mediálních partnerů dne 16.06.09.

CHAT - 24.06.09 11:00-12:00 hod.
Chat s DJ KRUSH, ANIMA SOUND SYSTEM DJs a promotéry festivalu 24 o.s. (nabídněte prostor).

OSOBNÍ ROZHOVOR S DJ KRUSH - 25.06.09 17:00-18:00 hod.
Své nabídky zasílejte nejpozději do 16.06.09 na adresu promotion@spacebox.cz. K nabídce připojte ukázky svých prací (publikované články, rozhovory, fotografie a další). Novináře, kterému DJ KRUSH poskytne exklusivní rozhovor, kontaktujeme v následujících dnech.

TISKOVÁ KONFERENCE - 25.06.09 17:00-18:00 hod.
DJ KRUSH, 24 o.s.
Místo konání: Hotel U Zvonu, Pražská 27, Plzeň
Omezený počet osob
Přihlášky zasílejte nejpozději do 16.06.09.

VIP LÍSTKY
Nabízíme VIP lístky do soutěží (Internet, radio, TV a tisk).

Žádosti o rozhovory s dalšími festivalovými interprety, fotografie apod. zasílejte rovněž na emailovou adresu promotion@spacebox.cz - do předmětu uvádějte "PRESS-ROZHOVOR-jméno interpreta" (mimo DJ KRUSH) a telefonním kontaktem. Tyto žádosti se přijímají nejpozději do 18.06.09.

S žádostí o akreditaci zašlete:
a) NOVINÁŘ
kopie Vašich publikovaných článků (resp. webové odkazy na články) o festivalu SpaceBox, DJ KRUSH, ANIMA SOUND SYSTEM, a dalších účinkujících, nebo kopie alespoň tří Vašich publikovaných článků z poslední doby věnovaných hudbě, kultuře, filosofickým tématům. V případě plánovaného publikování článku/reportu/recenze z koncertu po skončení koncertu/festivalu požadují organizátoři festivalu konkrétní informace o médiu a termínu uveřejnění. Zároveň bude vyžadována kopie mediálního výstupu přímo pro pořadatele.
b) FOTOGRAF
ukázky své práce.

FOTO
Na festivalu je povoleno fotografovat profesionálními fotoaparáty pouze předem akreditovaným fotografům, kteří pracují pro některé z medií (označení Photopass). Diváci si mohou vnést pouze neprofesionální automatické fotoaparáty, které nemohou být používány s externím bleskem. Při vystoupení DJ KRUSH platí absolutní zákaz fotografovaní. Toto opatření je zavedeno z důvodu smlouvy a omezení ze strany managmentu DJ KRUSH.

VIDEO
Natáčení na video respektive na jakýkoliv jiný formát je přísně zakázáno. Výjimku tvoří předem akreditované filmové štáby.

Porušením výše zminěných pravidel, můžete narušit průběh vystoupení DJ KRUSH. V takovém případě můžete být vyvedeni ze sálu. Děkujeme za pochopení! Po skončení festivalu budeme požadovat vybrané fotografie v náhledové kvalitě jako promo fotografie na webové stránky festivalu SpaceBox TOUR 2009.

TV ŠTÁB
Podmínky natáčení konkrétního koncertu domluvíme individuálně (tel. 606 206 460). Po skončení festivalu budeme požadovat záznam k následným propagačním účelům festivalu.

Všechny tiskové zprávy najdete na těchto webových stránkách, v sekci Akreditace/Servis pro novináře, která bude pravidelně aktualizována.